Poděkování

Na tomto místě chci poděkovat všem, díky kterým jsem dneska tím, kým jsem. Jsou to všichni moji učitelé, někteří bývalí kamarádi, někteří klienti nebo moji součastní nejlepší přátelé.

Ze všeho nejvíc chci poděkovat svým dvěma dcerám, Majdě a Terce, za všechnu trpělivost, kterou se mnou mají, za jejich ukázněnost a důvěru. A taky za to, že obě cvičí Pilates. Stejně velké díky patří mému muži, za jeho pomoc a podporu, kterou dostávám po stránce partnerské, tak i po stránce technické (bez něj by tady nebylo ani písmenko). A mimochodem dodnes Pilates necvičí ( SLÁVA UŽ CVIČÍ :O)) ), dal si u mě 3 hodiny a na to málem zemřel….:(.

Děkuji jednomu ze svých nejmilejších klientů, díky kterému je moje studio vybaveno originálnímy pilates stroji.

Děkuji své učitelce Kathy Corey za nejpřínosnější Pilates školu.

Děkuji paní Renatě Sabongui, za seznámení s technikou Pilates, díky níž, jsem překonala jedno ze svých nejtěžších životních období.

A děkuji všem svým klientům, kteří se mnou začali a vydrželi do dnes, a zejména děkuji svým prvním individuálním ovečkám, díky kterým mám dnes opravdu obrovskou praxi s vedením hodin pro jednotlivce.

Všem děkuju, děkuju moc, posílám pusu a hodně sluníčka do dušičky a přeju jim všem, aby měli usměvavou pusinku nejen na hrudníku, ale hlavně na rtech.