Kdo jsem?

Tak jak už všichni víte, jmenuji se Magdalena Komínková a jsem maminka dvou dětí, manželka jednoho muže a žena s velkou životní energií. Narodila jsem se ve znamení Vah, podle čínského horoskopu jsem opice a v mých elementech je nejsilnější dřevo a kov. V mojí numerologii najdete čtyřikrát číslo 9 a z toho všeho vyplývá, že jsem sem na zem spadla odněkud z nebe. Asi proto mám veliký sklon k duchovnu, alternativní medicíně a ke všemu co pochází z přírody. Věřím v Boha a v anděli. Tady na zemi se učím, jak sjednotit moji vůli a Boží vůli v jednu a zůstat při tom svobodná, učím se jak být spokojená a šťastná tady a teď. Miluju svého muže a svoji rodinu, mám ráda život, zvířata, přírodu, vodu a vzduch. Miluju sebe sama, jsem ráda ve svém těle a svůj život si nedovedu představit bez lásky a bez doteku.

Ve své profesi se věnuji zejména cvičení metody Pilates, ve které jsem dosáhla nejvyššího vzdělání a řadím se mezi druhou generaci Pilates učitelů a jsem v oblasti této techniky Masterem. Své klienty učím přirozenému, zdravému a hlavně funkčnímu pohybu, proto v praxi využívám i znalosti z oblasti fyzioterapie a hodně pracuji s dotykem. Dále se specializuji na výuku zaměřenou na správnou funkci pánevního dna, pracuji s ženami po porodu jako laktační poradkyně a jako pohybový terapeut, vracím tak jejich těla do stavu před otěhotněním, protože chci všem klientům a nejen ženám poskytnou opravdu celostní péči o jejich těla a učinit je v životě šťastnějšími vystudovala jsem certifikovaný program státu Kalifornie Sexological Bodywork pod vedením Josepha Kramera, PhD., díky kterému mohu klientům nabídnout široké spektrum vědomé práce s tělem, dechem a pohybem. Pracuji s vědomým dotekem, díky kterému můžeme poléčit spoustu (možná i všechna) životní traumata, věnuji se sexuologické práci s tělem a pracuji pro svoje klienty jako lektorka v oblasti sexuality a intimity.

Jsem přesvědčená o moudrosti našeho těla a tom, že si samo najde cestu k léčení všech neduhů, bolestí a traumat. Stačí jen, když jej plně nakrmíme láskou a dotekem a energií.

Baví mě pracovat s lidmi, předávat jim své zkušenosti a naučit je, být šťastnými a opravdu vtělenými bytostmi. Bytostmi, které se přirozeně pohybují, zhluboka dýchají a radostně se smějí.

A moje motto? Je jich mnoho. K tomu abych dnes byla tam, kde jsem, mi nejvíce pomohlo tohle:

„Jsme-li poháněni silou vnitřní víry, dokážeme nemožné“. (Sri Chinmoy)